IMIENINY KSIĘDZA PIOTRA BORYCZKI 29.06.2024

29 czerwca Imieniny obchodzi ks. Piotr Boryczka.

Czcigodny Księże Piotrze.

Dziękujemy Panu Bogu za dar Twojej obecności w naszej parafii, za Eucharystię, Sakramenty i modlitwę, za grę na organach, prowadzenie chóru parafialnego i wspólnoty Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Księże Piotrze. Z okazji Twoich Imienin życzymy Ci zdrowia, zadowolenia z pełnienia posługi kapłańskiej, siły do realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Spotykaj w swoim otoczeniu i pracy dobrych, pomocnych i życzliwych ludzi.

Niech Dobry Bóg błogosławi Cię, a Matka Boża Wspomożycielka Wiernych niech przygarnia Cię do swojego Serca, Twój Patron św. Józef, niech  wyprasza Ci potrzebne łaski.
 
Szczęść Boże na kolejne lata Twojej kapłańskiej drogi.
 
Z darem modlitwy
                        Ks. Proboszcz Józef Grochowski i Współbracia,
                                       oraz tolkmiccy Parafianie
                                 
Solenizant odprawi Mszę świętą w sobotę o godzinie 18:00, po której będzie można złożyć życzenia.
Zapraszamy na wspólną modlitwę.

…………………………………………………………………………………………………………

W sobotę o godzinie 18:00 Ks. Piotr Boryczka Przewodniczył Mszy świętej w swojej intencji. W koncelebrze uczestniczył ks. Proboszcz Józef Grochowski, oraz ks. Czesław Lenczuk, misjonarz, z którym ks. Piotr pracował 10 lat w Zambii, Malawi i Zimbabwe. Nasz Gość będzie jutro głosił Słowo Boże na wszystkich Mszach świętych.

Na organach grał pan Marek Żochowski.

Dzisiejsze Słowo Boże, nawiązujące do Ewangelii i ks. Piotra, wygłosił ks. Proboszcz.

Przed błogosławieństwem przyszedł czas na życzenia. Złożyli je Członkowie Chóru parafialnego i Straży Honorowej, które prowadzi ks. Piotr, oraz przedstawiciele innych grup parafialnych i parafianie.

Ksiądz Piotr podziękował wszystkim za życzenia i upominki i pobłogosławił na zakończenie Mszy. Wszyscy otrzymali dobry cukierek od Solenizanta.

Szczęść Boże Księże Piotrze na dalsze lata Kapłańskiej Drogi…