ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA KSIĘŻY
I DLA PARAFIAN
BOŻE NARODZENIE 2023

DRODZY PARAFIANIE I SYMPATYCY DZIEŁA SALEZJAŃSKIEGO
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023 chciałbym wszystkim  podziękować za Wasze świadectwo wiary, za obecność na Eucharystiach, za duchowe a jednocześnie materialne wsparcie.
 
Niech Dziecię Jezus oświeca Wasze drogi codziennego życia i  obdarza błogosławieństwem. Niech będzie obecne w Waszych domach, aby w nich gościła zgoda i wzajemna miłość. Maryja, Jego Matka,  niech otacza Was płaszczem swej matczynej opieki.
 
Życzę wiele pokoju Bożego, wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia, szczęśliwej realizacji życiowych planów.
Niech wspólne łamanie się opłatkiem, kolędowanie przy żłóbku uzmysławia nam harmonię, którą możemy budować między nami mimo, czasami różnicy zdań i doświadczeń.
 
Szczęść Boże na to świętowanie Bożego Narodzenia, Nowego Roku 2023 i kolejnych jego dni.
 
Z pasterskim błogosławieństwem
 
    Ks. Proboszcz Józef Grochowski
          i Współbracia Salezjanie
 
ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE DLA KS. PROBOSZCZA JÓZEFA GROCHOWSKIEGO, KSIĘŻY: PIOTRA BORYCZKI, DIONIZEGO MROZA I ANDRZEJA DOŁĘGOWSKIEGO.
 
Czcigodny Księże Proboszczu. Drodzy Kapłani z naszej Parafii.
 
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023, dziękujemy Wam za ofiarną posługę duszpasterską, dar wspólnej modlitwy, otwartość serc,  życzliwość i uśmiech.
 
Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia pięknych, błogosławionych Świąt.
Życzymy również, abyście doświadczali Bożej mocy co dnia i aby Jezus Chrystus zawsze był przy Was w chwilach radosnych i tych trudnych.
 
Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wszystkim jak najwięcej łask Bożych, niech spełnią się Wasze marzenia.
 
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, oraz obfitującego w Boże łaski całego Roku 2023, życzą Wam z zapewnieniem o pamięci modlitewnej
 
                                                  Tolkmiccy Parafianie