JUBILEUSZOWA MSZA ŚWIĘTA
Z OKAZJI 50 – LECIA
SAKRAMENTU  MAŁŻEŃSTWA
22.01.2023

Dzisiejsza , Jubileuszowa Msza święta o godzinie 11:00 była oprawiona w intencji naszych Parafian:  WIESŁAWY I HENRYKA RULAK, jako dziękczynna – W 50 ROCZNICĘ ZAWARCIA PRZEZ NICH SAKRAMENTU  MAŁŻEŃSTWA, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ NA KOLEJNE LATA WSPÓLNEGO ŻYCIA.
 
Ślub kościelny Państwa Rulak odbył się 20  stycznia 1973 roku w Świeciechowie.  
Z tego szczęśliwego związku urodziło się dwoje dzieci: Beata i Dariusz, oraz dwoje wnuków: Natalia i Paweł. Jubilaci pracowali w miejscowych Zakładach Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego w Tolkmicku. Dzisiaj są już na emeryturach.
 
Nie było wywiadu przed uroczystością, ale z pewnością, jak w każdej Rodzinie, przeżywali chwile radosne i smutne, troskę o dzieci i wnuki, oraz własne sprawy.
 
Nie zapomnieli o naszym Kościele. Pan Henryk śpiewa w Chórze parafialnym, Pani Wiesława jest bardzo aktywna w Kole Matusi Małgorzaty. Uczestniczą w niedzielnych i nie tylko, Mszach Świętych. Pomagają w utrzymaniu kościoła i potrzebach materialnych naszej pięknej świątyni.
 
Dotrwali w pięknej miłości „na dobre i złe” do Rocznicy 50 – lecia Małżeństwa!!! GRATULACJE!!!
 
Dzisiaj w Ich intencji ks. Proboszcz Józef Grochowski odprawił Jubileuszową Mszę Świętą z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Piękne przeżycie!!!
 
Razem z nimi były dzieci i wnuki, oraz rodzina.
Oprawę liturgiczną zapewnił też chór parafialny pod przewodnictwem ks. Piotra Boryczki.
 
Drodzy Jubilaci. Gratulujemy Wam tego pięknego Jubileuszu. Niech kolejne, wspólne lata doprowadzą Was do następnych, wspólnych Rocznic. Niech Wam Matka Boża wyprasza wstawiennictwo u Syna na każdy kolejny dzień Waszego życia.
Szczęść Wam  Boże.
                    Z darem modlitwy:
                     ks. Proboszcz Józef Grochowski i Współbracia,
                     oraz Wasi Bliscy, Przyjaciele i Znajomi.