IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA JÓZEFA GROCHOWSKIEGO
19 – 20.03.2023

19 marca Imieniny obchodzi ks. Józef Grochowski – Proboszcz naszej Parafii.
Dedykujemy Mu nasze szczere życzenia.

Z racji Niedzieli  Wielkiego Postu, Uroczystość zostaje przeniesiona na poniedziałek 20 marca. Solenizant odprawi Mszę świętą Imieninową o godz. 18:00, po której będzie można złożyć życzenia.
 
Czcigodny Księże Proboszczu.
Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Dziękujemy Ci za ogromną troskę o sprawy gospodarcze naszej parafii, oraz te duchowe, począwszy od najmłodszych dzieci, poprzez młodzież i dorosłych parafian, aż do sędziwego wieku. Dla wszystkich masz otwarte serce i dobre słowo.

Księże Proboszczu, wyrażając wdzięczność za to wszystko, co dla nas i naszej Parafii czynisz,  w imieniu całej tolkmickiej wspólnoty parafialnej składamy Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany.

Niech Pan serc ludzkich Jezus Chrystus – będzie źródłem siły i radości z wykonywanej przez Ciebie służby w Winnicy Pańskiej. Niech Matka Boża Wspomożycielka Wiernych wyprasza Ci potrzebne łaski. Niech się spełniają dobre pragnienia, niech moc Bożego błogosławieństwa wspiera Cię w każdym zamiarze. Niech zatem ta kapłańska  posługa wśród tolkmickich  wiernych przynosi Ci, Drogi Księże Proboszczu wiele radości i satysfakcji, a przede wszystkim poczucie spełnienia kapłańskiego posłannictwa.

Życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię dobrym zdrowiem i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego.
Zapewniając o naszej modlitwie, mówimy dziś z głębi serca: Bóg zapłać za wszelkie dobro i Szczęść Boże na dalsze lata pasterskiej posługi.

Współbracia,
oraz Tolkmiccy Parafianie

20 marca o godz. 18:00 Ksiądz Proboszcz Józef Grochowski odprawił Mszę Świętą Imieninową w swojej intencji. Nie zapomniał o Parafianach i Grupach parafialnych, mówiąc, że za nich również ta Msza święta będzie sprawowana. 

Po Mszy przyszedł czas na życzenia. Z pewnością były pełne miłości i życzliwości za posługę kapłańską, sprawowaną przez dzisiejszego Solenizanta.

Szczęść Boże Księże Proboszczu na dalsze lata tej Kapłańskiej Drogi. Spory jej kawałek już przeszedłeś. Wkrótce będziesz obchodził 35 -lecie Kapłaństwa…, ale to już będzie okazja do kolejnego świętowania!!!

Szczęść Boże.