KALENDARZE SEMINARIUM
DUCHOWNEGO
W ELBLĄGU
NA 2024 ROK

W niedzielę 15 października gościł w naszej parafii alumn Karol Tatar z Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu. Jest studentem II roku formacji, na II roku tego Seminarium. Pochodzi z Parafii św. Wojciecha w Elblągu. Od lat służył jako lektor w Parafii św. Rodziny w Elblągu.

Alumn Karol przeczytał List Pasterski Rektora Uczelni, a następnie zachęcał do nabycia Kalendarza na 2024 rok. Jest on bardzo ładnie wydany i warto, by służył nam do liczenia upływających dni przyszłego roku.
Ofiary zostaną przeznaczone na utrzymanie Seminarium.

Kleryk Karol prosił również o modlitwę za powołania i powołanych, o łaskę wytrwania w posłudze, oraz o przyszłe Święte Kapłaństwo. W zamian obiecał modlitwę kleryków za parafian i księży, posługujących w naszej parafii.

Dziękujemy za te odwiedziny. Życzymy wytrwania i dojścia do celu, którym są Święcenia Kapłańskie. Obiecujemy modlitwę, w tym indywidualną, życząc Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na tej trudnej drodze.

Szczęść Boże.