UROCZYSTOŚĆ
ŚWIĘTEGO JANA BOSKO
31.01.2024

31 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętego Jana Bosko, patrona młodzieży i wychowawców – całej Rodziny Salezjańskiej.

Od 1967 roku w naszej parafii pracują Księża Salezjanie, którzy kontynuują dzieła zapoczątkowane przez ks. Bosko.

Z okazji tej Uroczystości,  dziękujemy ks. Proboszczowi Józefowi Grochowskiemu, ks. Dionizemu Mrozowi, ks. Piotrowi Boryczce i ks. Andrzejowi Dołęgowskiemu za pracę w naszej parafii, słowo Boże, które nam głosicie, msze święte i sakramenty, za codzienną posługę i duszpasterską opiekę.  

W imieniu całej parafii, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa każdy dzień Waszego życia. Niech Wasza posługa zawsze przynosi owoce i przemienia serca ludzi, których spotykacie na swoich drogach.
 
Niech Wasza modlitwa zawsze niesie nadzieję, pokój i miłość dla wszystkich Parafian.
 
Drodzy Księża. Bóg zapłać za wszystko.
 
Niech Święty Jan Bosko wyprasza Wam, naszym Salezjanom potrzebne łaski na kolejne lata tej kapłańskiej drogi.
 
                                         Tego z modlitewną pamięcią życzą Wam  
                          
                                                          Tolkmiccy Parafianie.