ŻYCZENIA
DLA KAPŁANÓW
NA WIELKI CZWARTEK
2024r.

 
Czcigodny Księże Proboszczu, Drodzy Księża, posługujący w naszej Parafii.

Z okazji Wielkiego Czwartku, pamiątki ustanowienia kapłaństwa, całą naszą wspólnotą parafialną dziękujemy Chrystusowi za dar kapłaństwa, którym Was obdarzył.

Dziękujemy Wam za każdą Eucharystię, kazanie, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymaliśmy od Pana. Jesteśmy wdzięczni za Waszą serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość, wszelką pomoc i poświęcony czas.

Drodzy Kapłani, pragniemy Wam złożyć życzenia,  by droga, na którą zaprosił Was Chrystus – Najwyższy Kapłan była dla Was drogą ku świętości.

Serdeczne życzenia kierujemy również w stronę wszystkich kapłanów, pochodzących z naszej Parafii, a także tych, którzy pełnili kapłańską posługę w naszej Parafii

Czcigodni Kapłani. Przyjmijcie z serca płynące  życzenia obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego, Świąt Wielkanocnych wypełnionych radością i nadzieją. Wesołego Alleluja.
 
Szczęść Boże.
Z zapewnieniem o modlitwie życzą wszystkim naszym Kapłanom
Tolkmiccy Parafianie
i Sympatycy Dzieła Salezjańskiego
 
ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I SYMPATYKÓW DZIEŁA SALEZJAŃSKIEGO OD KSIĘŻY

Drodzy Parafianie i Goście.
 
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wam obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego, oraz pełnego pokoju radosnego, spokojnego i miłego przeżywania Świąt, w rodzinnym gronie, wśród bliskich i przyjaciół.
 
Życzymy Wam wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwieństwami, poczucia siły  i nieustającej wiary i nadziei.
 
Niech nadzieja, optymizm i wiosenny nastrój zapanują w Państwa domach.
 
Wesołych, zdrowych  i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!
 
Szczęść Boże.

Z darem modlitwy życzą Wam:

ks. Proboszcz Józef Grochowski
ks. Piotr Boryczka, ks. Dionizy Mróz i ks. Andrzej Dołęgowski.